METIN2 SUNUCU HAKKıNDA GERçEKLER AçığA

metin2 sunucu Hakkında Gerçekler Açığa

metin2 sunucu Hakkında Gerçekler Açığa

Blog Article

Thank you for your feedback, we have received an overwhelming amount of messages since the latest ban waves have been started this month, and we do take your concerns very seriously.

Become a part of the legendary oriental action MMO – now also on Steam! Put your skill to the test in epic PvE battles against dragons and sinister demon lords, enter merciless PvP duels and become a true martial arts master! Recent Reviews:

Iyi, depo meydanın aynı duracak. Sadece her bir ilk antrepo sayfası birleştirilir. Elan önce degajeletilmiş bir depon olduysa, bu eşyalar da Nesne Market Deposu'na aktarılır.

Satın almış evetğunuz iş/hizmetler MAX 60 zaman içinde, her şey hareketli bir halde tarafınıza teslim edilir. Bilgileriniz siteye kayıt olduğunuz Elektronik posta adresinize gönderilir.

Desise 2005'in Mart ayında Kore ve Çin'de yayına mebdeladı. Sıra 2006'da Gameforge aracılığıyla satın alındı ve ilk dili Almanya'da beta olarak açıldı; bu da oyunun Avrupa daki ilk sunucusudur.

Ödeme çalışmaleminizi yapmış olduktan sonra vasati minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 12800 Biricik core ve hat bünyesına malik oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum düzenci miktarıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Ödeme maslahatleminizi yaptıktan sonra yaklaşık asgari teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 6400 Hiç core ve kanal örgüsına malik oyunlar derunin alabileceğiniz maksimum aktör rakamıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile müşterek item beylarınızı yapabilir ve yönetim paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Organize öncesinde farklı krallıklarda karakterleriniz var ise, birleştirme sunucusunda bir göz at krallığa kazara atanırsınız. Yeni bölgenizi beğenmezseniz, birleştirmeden sonra krallık bileğişçiliktirme etkinliği başlamış olacak.

Chunjo Krallığı kıteşhisn batı kısmında yerleşmiştir. Ruhsal liderleri aracılığıyla kontrol edilen teokratik bir krallıktır.

Yoon-Yoing aracılığıyla sabık krallığın dağılmasından sonra doğuyla yapılan ticari bir antant sonucu kurulmuşdolaşma. Shinsoo batı krallığıyla anlaşmazlıklar yaşamaktadır ve tecim yolu tehlikelerle meşgul kabil.

Aktör skornıza gereğince size yönlü olan paketi yeğleme edebilirsiniz. Online sayıları kişinin tasarrufına bakarak bileğkârmektedir.

The clock is ticking and the price is dropping – strike as soon birli the offer hits your desired price. But stocks are limited, so don’t wait too long, or someone else might snatch the last item from under your nose!

çabucak yandaki butona tıklayarak server fileslerimizi ve diğer bütün hizmetlerimizi inceliyebilirsiniz.

metin2 pvp

Report this page